Terapeutický tým

V našem týmu naleznete terapeuty různých psychoterapeutických směrů (Gestalt terapie, PCA – rogersovská terapie, Kognitivně-behaviorální terapie, dynamická terapie a hypnoterapie). Dále se specializujeme na různé věkové kategorie. Naleznete tu psychoterapeuty pro děti, dospívající i dospělé. Díky tomu jsme schopni nabídnout cílenou terapii pro široké spektrum klientů.

Celý náš tým se každých šest týdnů schází na tzv. intervizi (pracovní porada), kde si vyměňujeme své zkušenosti z oboru a navzájem se podporujeme při řešení různých situací, které mohou v terapii vyplynout.

Každý terapeut má i svého supervizora, který mu pomáhá ve vedení terapie a podporuje jej v terapeutickém procesu při náročných momentech. Supervizor je pro terapeuty něco jako odborný dohled i podpora současně. Klienti zůstávají v anonymitě, terapeut neposkytuje supervizorovi žádné identifikační údaje o klientech a pracuje pouze s příběhem.

Terapeuti - Psychoterapeutické centrum Řipská

Terapeuti - pobočka Senovážné náměstí

Terapeuti - pobočka Anděl

Terapeuti - pobočka Libocký dvůr

Terapeuti - pobočka U trojice

Terapeuti - pobočka Budečská

Terapeuti - pobočka Satalice

Koučink

Pokud potřebujete pomoci v oblasti práce a kariéry, nabízíme vám koučink, což znamená hledání řešení vašich problémů v zaměstnání. Jedná se o individuální práci s klientem, kdy se kouč cíleně zaměřuje na řešení konkrétních situací.

Koučink v našem Psychoterapeutickém centru nabízí Mgr. Blanka Horáčková.

Externí spolupráce

V případě, že naši klienti potřebují léky a související psychiatrickou pomoc, doporučujeme:

 • psychiatr pro dospělé – MUDr. Pavla Stopková, Ph.D.
  • Tel.: 702 129 883 (objednání pondělí až pátek 8,00 - 16,00 hod), email: pavla.stopkova@nudz.cz
  • Adresa: Psychiatrická ambulance Clinterap, Střelničná 1680/8, Praha 8 - Kobylisy
  • ordinační hodiny: čtvrtek 8,00 - 15,30 hod
  • Dr. Stopková působí v Národním ústavu duševního zdraví a specializuje se na úzkostné a osobnostní poruchy (více viz www.nudz.cz). Zároveň pracuje v soukromé psychiatrické ambulanci Clinterap, kde poskytuje našim klientům především farmakoterapeutickou péči.
 • psychiatr pro pro děti do 18 let – MUDr. Tomášková, dětská psychiatrie
  • Tel.: 220 562 311 (volejte mezi 8-12 hod), email: pedopsychiatrie@email.cz
  • Adresa: Srbská 2, 160 00 Praha 6 (kousek od stanice metra A - Hradčanská)
 • Jak vybrat dobrého psychologa

  Naše psychoterapeuty doporučuje web Dobrý psycholog, kde Vám poradí, kdy se obrátit na psychologa, a jak si správně vybrat toho dobrého.