Mgr. Ing. Kamila Jirsáková

terapeutka pro dospělé, dospívající a starší děti

Vystudovala Pražskou vysokou školu psychosociálních studií, obor Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii. Je absolventkou Pražské psychoterapeutické fakulty. Absolvovala pětiletý sebezkušenostní Arteterapeutický výcvik, koncipovaný jako SUR, a dvouletý výcvik Aktivní imaginace (daseinsanalytický a jungiánský přístup). Je frekventantkou daseinsanalytického výcviku. Absolvovala výcvik Akreditovaný profesionální kouč a Mindfulness výcvik.

Má zkušenosti s prací ve speciální a praktické škole, pracovala několik let s dětmi a dospívajícími se zdravotním postižením. Pracuje také jako terapeut na psychoterapeutické lince Sluchátko a v projektu Terapie mezi stromy.

Věnuje se individuální terapii pro dospělé, dospívající a starší děti.

Při své práci s dospělými se zaměřuje na úzkosti, deprese, problematiku partnerských vztahů a vztahů s dětmi, rozvodovou problematiku, zpracování životních ztrát jako je úmrtí, nemoc, ztráta partnera, zaměstnání atd, řešení konfliktů, problematiku rodin s osobou se zdravotním postižením. Věnuje se také tématům osobnostního a profesního rozvoje, posilování sebevědomí a uvědomování si vlastní sebehodnoty, tématům autenticity v životě, psychospirituálního rozvoje, ekologické úzkosti a životní spokojenosti.

U dětí a dospívajících se zaměřuje na školní a vztahové problémy, podporu sebevědomí, komunikační problémy, problémy s autoritou, orientaci v budoucím profesním zaměření, problémy spojenými s dospíváním, náročným situacím spojeným s pandemií, práci s rodinou.

Poskytuje také sezení životního koučinku.

Mgr. Ing. Kamila Jirsáková není zdravotnickým pracovníkem a neposkytuje zdravotnické služby.