PhDr. Lucie Bělohlávková

vedoucí psychoterapeutického centra Řipská

psychoterapeutka pro děti a dospělé

V Psychoterapeutickém centru Řipská poskytuje individuální a skupinovou terapii. Specializuje se na děti (od 12 let) a dospělé klienty.

Vystudovala speciální pedagogiku na PedF Univerzity Karlovy, kde po absolvování studia i několik let vedla přednášky a cvičení zaměřené na poruchy autistického spektra. Absolvovala výcvik v kognitivně-behaviorální terapii (Odyssea-Mezinárodní institut KBT, Praha). Je členem České společnosti kognitivně-behaviorální terapie (ČSKBT). Při své práci využívá tohoto přístupu. V roce 2016 absolvovala u prof. Stanislava Kratochvíla kurz Hypnózy, kterou také ve své praxi nabízí. Od roku 2018 je ve výcviku v existenciální analýze a logoterapii. V roce 2019 zahájila výcvik ve schematerapii.
V individuální terapii se zaměřuje především na úzkosti, deprese, fobie, OCD, poruchy příjmu potravy a vztahové problémy. Dlouhodobě se také specializovala na psychoterapii u lidí s Aspergerovým syndromem. Je lektorkou kurzů zaměřených na rozvoj sociálních a komunikačních dovedností a autorkou několika odborných publikací a článků. Účastní se odborných terapeuticky zaměřených konferencí, kde také aktivně přednáší. Její práci superviduje MUDr. Michaela Novotná.

Více informací naleznete na mých osobních webových stránkách www.kbt-belohlavkova.cz

PhDr. Lucie Bělohlávková není zdravotnickým pracovníkem a neposkytuje zdravotnické služby.

Přečtěte si ukázky z terapie klientů Lucie Bělohlávkové:

Lucie Bělohlávková - ZnamyLekar.cz